Uniejów – Atrakcje, z których naprawdę warto skorzystać!


Dla wielu z nas Uniejów to przede wszystkim uzdrowisko i termy. Tymczasem okolica oferuje szereg atrakcji niezwiązanych z Uniejowską Solanką Termalną, z oferty których możemy skorzystać podczas rodzinnego pobytu wypoczynkowego, organizacji imprezy okolicznościowej lub wyjazdu integracyjnego dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Spoglądając z punktu widzenia turysty na Uniejów – atrakcje możemy podzielić na atrakcje dedykowane dla uczestników indywidualnych oraz grup zorganizowanych. 

Uniejów – Atrakcje dla grup zorganizowanych

Uniejów to doskonała destynacja na integrację firmową. Okolica oferuje szereg zróżnicowanych atrakcji o charakterze teambuidlingowym oraz możliwość wspólnego spędzenia czasu w nieformalnej atmosferze. Dodatkowym atutem Uniejowa jest dostępność obiektów konferencyjno-szkoleniowych, w ramach których możemy zorganizować formalną część wyjazdu i zapewnić zakwaterowanie jego uczestnikom. 

Myśląc o atrakcjach teambuildingowych warto zwrócić uwagę na arenę do paintballa, w ramach której możemy zrealizować praktycznie dowolny scenariusz zabawy integrując z sobą członków poszczególnych zespołów pracowniczych. Atrakcją o podobnym charakterze jest Bubble Soccer. Bubble Soccer to niezwykła frajda, a zarazem możliwość przeprowadzenia zajęć integracyjnych i teambuildingowych w przyjemnej, przepełnionej zabawą atmosferze. Zajęcia z bańkami są na tyle bezpieczne, że mogą w nich brać udział uczestnicy niezależnie od wieku. To fantastyczna atrakcja na wieczory kawalerskie, integracje szkolne oraz firmowe. 

Jedną z nowości, jakie można przetestować w okolicach Uniejowa jest Archery Battle. Archery Battle to nowa forma rywalizacji sportowej, która polega na strzelaniu z łuku specjalnymi strzałkami. Zabawa jest emocjonująca, a zarazem bardzo bezpieczna, dzięki czemu z jej zalet mogą korzystać grupy w różnym wieku i o różnym poziomie umiejętności.

Na liście atrakcji, jakie ma do zaoferowania Uniejów nie brakuje również spływów kajakowych Wartą oraz parku linowego, który polecamy w szczególności najmłodszym.