Noclegi

Apartamenty Uniejów: Apartamenty Komfort 8.1 i 8.2 - tel. +48 516 797 660

Apartamenty Termalne w Uniejowie to przestronne i kompleksowo wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia najwyższej jakości mieszkania, zlokalizowane na Osiedlu Termalnym w Uniejowie. Dodatkowy atut, który wyróżnia Apartamenty Uniejów na tle innych noclegów w okolicy jest dostęp do Uniejowskiej Solanki Termalnej, której prozdrowotnymi właściwościami możemy się cieszyć nie wychodząc z zacisza własnej łazienki.

Położenie sprawia, że nasi Goście szybko dotrą do wszystkich atrakcji turystycznych uzdrowiska. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdą Państwo m.in. zabytkowy Rynek z gotycką Kolegiatą, Kompleks Basenów Termalnych z centrum Wellnes & Spa – Termy Uniejów, XIV – wieczny zamek z pięknym parkiem, Dom Pracy Twórczej, Uzdrowisko Uniejów Park oraz restauracje i pizzerie. Więcej informacji znajdą Państwo na termyuniejow.pl.

W sezonie letnim do Państwa dyspozycji jest plaża nad Wartą ze strzeżonym kąpieliskiem oraz szereg atrakcji i aktywności. Jedną z nich są kajaki na Warcie. Warta oferuje dogodny szlak kajakowy dla początkujących turystów, jak i rodzin z dziećmi. 

Uniejów – Noclegi w komfortowych apartamentach 

Noclegi w Apartamentach Termalnych w Uniejowie to doskonała propozycja na romantyczny weekend we dwoje, jak również wspaniała alternatywa na cudowny wypoczynek z całą rodziną. Na uwagę zasługuje uniwersalny charakter obiektu i atrakcyjność okolicy niezależnie od pogody i pory roku. Podczas gdy same Termy Uniejów zapewniają atrakcję przez cały rok, w sezonie letnim Goście Apartamentów Uniejów mogą skorzystać z bogatej i zróżnicowanej oferty atrakcji i aktywności.

PROMOCJE dla GOŚCI APARTAMENTÓW TERMALNYCH :

  • karnet 2h/osobę do wejścia na baseny termalne TERMY Uniejów
  • karnet 50% zniżki na bilety do TERMALNEGO PARKU LINOWEGO (tylko w sezonie otwarcia)

Planujecie Państwo odwiedzić Uniejów – noclegi w Apartamentach Termalnych z pewnością Was nie rozczarują. Komfortowe i przestronne apartamenty z powodzeniem odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości, podczas gdy okolica oferuje szereg zróżnicowanych form spędzania wolnego czasu – od wypoczynku i regeneracji w obiekcie Termy Uniejów, aż po szaloną zabawę na arenie paintballowej.