Splatmaster

Urodziny, imprezy dla dzieci z paintballem. Imprezy dla dzieci obsługuje dwóch animatorów, impreza ma kilka odsłon, organizujemy konkursy z nagrodami na dwóch zróżnicowanych polach do paintball-a. sportowego i leśnego oraz strzelnicy.
To wszystko w jednym miejscu.

JT SplatMaster to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 9 roku życia). Zastanawiałeś się kiedyś jak odciągnąć kogoś od komputera albo telewizora ?? Jak miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi ?? Dajemy ci gotowe rozwiązanie !!! JT SplatMaster to idealne zabawa dla całej rodziny !!!

 W skład zestawu wchodzi JT SplatMaster Shotgun:

PAINTBALL DLA DZIECI - SPLATMASTER
- to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat (od 8 roku życia).

Zajmujemy się organizacją urodzin i imprez dla dzieci z paintballem, które prowadzi instruktor. Gry odbywają się na dwóch zróżnicowanych polach do paintballa leśnego, sportowego oraz strzelnicy. Istnieje również możliwość dojazdu i rozłożenia pola gry (dmuchane przeszkody) we wskazanym miejscu. Marker posiada magazynek na 15 kulek (kaliber 50cal) nie wymaga baterii nie wymaga żadnej butli z gazem  dzięki temu waga pistoletu jest bardzo niska, prędkość wylotowa wynosi 100 – 150 FPS dzięki czemu zabawa jest bezpieczna. To idealne rozwiązanie na spędzenie czasu wolnego.

Po zabawie istnieje możliwość zorganizowania ogniska / grilla!!!

Dojazd do pola: