Spływy kajakowe rzeką Wartą – Jeziorsko – Księże Młyny – Uniejów – Dobrów – Koło

Kajaki na Warcie to nasza specjalność. Zajmujemy się kompleksową obsługą spływów: jednodniowych, wielodniowych, indywidualnych i grupowych po rzece Warcie, na trasie Jeziorsko – Księże Młyny – Uniejów oraz Uniejów – Dobrów – Koło. Do dyspozycji 120 dwuosobowych kajaków w tym 80 sztuk kajaków polietylenowych , jak również kajaki jednoosobowe i trzyosobowe! Bogata i zróżnicowana oferta sprzętu sprawia, że nasze Kajaki Warta i Kajaki Uniejów jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania turystów, niezależnie od tego czy spływ kajakiem Wartą odbywacie Państwo solo, w duecie czy z małym dzieckiem. 

Kajaki na Warcie, Kajaki Uniejów – Jak wygląda spływ kajakowy w praktyce?

Jako organizator spływów kajakowych zapewniamy Klientom kompleksową obsługę – od dostarczenia sprzętu w postaci kajaków, wioseł i kamizelek asekuracyjnych, aż po transport z miejsca zakończenia spływu. 

Spływ Wartą to atrakcja coraz częściej wybierana przez rodziny z dziećmi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas kajaki na Warcie spełniały Państwa oczekiwania pod względem bezpieczeństwa i komfortu płynięcia. W kajakach znajdują się bardzo pakowne bakisty z dużymi otworami do łatwego dostępu, zamykane pokrywą umocowaną na paskach. Na dziobie oraz rufie znajdują się komory wypornościowe, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania. Między siedzeniami uchwyt na mapy, oraz miejsce na napoje.

Spływy kajakowe dla grup zorganizowanych

Spływ kajakiem Wartą to doskonały pomysł na integrację firmową. Z myślą o grupach zorganizowanych oferujemy możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji bezpośrednio po zakończeniu przygody na rzece. Dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizację spotkań i imprez plenerowych. 

Na zakończenie spływu istnieje możliwość zorganizowania ogniska oraz grilla!

Klientom indywidualnym i grupowym oferujemy kompleksową i fachową organizację, zaplecze sprzętowe i transportowe – wybierając Kajaki na Warcie nie musicie się Państwo niczym martwić, ponieważ o wszystko zadbamy!